Historia Magistra Vitae

Dla wszystkich, którzy interesują się historią


#1 2009-08-22 15:30:33

Teodor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 5

pytanie o sens

Jaki sens jest Aniu w kopiowaniu na twoim forum wątków już omówionych na forach, na których się udzielasz? może lepiej od razu wstawiać linki do tamtych dyskusji? Zaznaczam, że według tego co jest w regulaminie nie złamię go w ten sposób. Mam nadzieję, że moje krytyczne stanowisko nie będzie tępione "bo tak"

Offline

 

#2 2009-08-22 17:10:39

ania02101

IV ranga

4142556
Skąd: Opolskie
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 447
płeć: Kobieta

Re: pytanie o sens

Jeśli chodzi ci o moje wątki na innych forach dodałam je i tu by prowadzona została porządna dyskusja.
Wiem jak zapatrujesz się na nowo powstałe forum i w związku z tym mam prośbę nie neguj tego co tu się dzieje tylko dlatego że nie widzi Ci się to że kolejne forum zaczęło istnieć. OK?
Aha i jeszcze jedno nie moje forum bo administratorem jest tu ktoś inny ja odpowiadam tu za porządek który niestety Ty burzysz w tym przypadku (łamiesz regulamin).

P.S. temat nie w tym dziale jak mi się zdaje.

Ostatnio edytowany przez ania02101 (2009-08-22 17:49:08)

Offline

 

#3 2009-08-23 10:46:42

Teodor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 5

Re: pytanie o sens

Dział jest odpowiedni. Nie burzę porządku, bo pytanie o sens nie jest wszczynaniem kłótni itd
Rozumiem, że tu mają być w tych dyskusjach powielone słowo w słowo wnioski wyciągnięte już na innych forach?
Do tego nie chodzi mi o to, by kolejne forum nie zaczęło funkcjonować, tylko o to co to forum ma w ogóle wnosić, czyli o cel. A tego nie widzę, więc prosze o rzeczową odpowiedź

Offline

 

#4 2009-08-23 12:23:38

ania02101

IV ranga

4142556
Skąd: Opolskie
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 447
płeć: Kobieta

Re: pytanie o sens

Nie burzę porządku, bo pytanie o sens nie jest wszczynaniem kłótni itd

Burzysz porządek w innych działach bo zamiast porządnej dyskusji piszesz posty, które tematu się nie tyczą.


Rozumiem, że tu mają być w tych dyskusjach powielone słowo w słowo wnioski wyciągnięte już na innych forach?
Do tego nie chodzi mi o to, by kolejne forum nie zaczęło funkcjonować, tylko o to co to forum ma w ogóle wnosić, czyli o cel. A tego nie widzę, więc prosze o rzeczową odpowiedź

To forum jak i inne fora już istniejące ma za zadanie pogłębiać wiedzę poprzez dyskusje.

Offline

 

#5 2009-08-23 14:15:43

Moonsorrow

I ranga

Zarejestrowany: 2009-08-16
Posty: 56

Re: pytanie o sens

Chce wtracic swoje trzy grosze, mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi;)
Co do kopiowowania tematow - mowie jak ja to widze - wiekszosc for historycznych, na ktorych juz sie udzielamy - to miejsca istniejace od dawna, gdzie prowadzone sa najczesciej czysto akademickie dysputy na bardzo wysokim poziomie.
Nie umniejszajac niczego temu forum - uwazam, ze na obecnym poziomie konieczne jest ogolniejsze omowienie wiekszosci zagadnien w celach po prostu edukacyjnych, dla mlodszej czesci zainteresowanych historia ludzi. Tak, aby mlody czytelnik zapoznal sie z teoriami, ktore np.: od dawna funkcjonuja w swiecie naukowym, a nie ma ich jeszcze w podrecznikach, nie muszac jednoczesnie (jeszcze nie, bo forum ewoluuje;) zaglebiac sie w skomplikowane czesto hipotezy, teorie i dyskusje forumowiczow. Jesli ktos sie czuje urazony i uwaza, ze w ten sposob umniejszam wage forum - prosze mnie stad usunac;))))

Ostatnio edytowany przez Moonsorrow (2009-08-23 18:03:20)


Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.

Albert Einstein

Offline

 

#6 2009-08-23 14:44:35

ania02101

IV ranga

4142556
Skąd: Opolskie
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 447
płeć: Kobieta

Re: pytanie o sens

Chce wtracic swoje trzy grosze, mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi;)
Co do kopiowowania tematow - mowie jak ja to widze - wiekszosc for historycznych, na ktorych juz sie udzielamy - to miejsca istniejace od dawna, gdzie prowadzone sa najczesciej czysto akademickie dysputy na bardzo wysokim poziomie. Nie umniejszajac niczego temu forum - uwazam, ze na obecnym poziomie ze konieczne jest ogolniejsze omowienie wiekszosci zagadnien w celach po prostu edukacyjnych (stad powielanie tematow). tak, aby mlody czytelnik zapoznal sie z teoriami, ktore np.: od dawna funkcjonuja w swiecie naukowym, a nie ma ich jeszcze w podrecznikach, nie muszac jednoczesnie (jeszcze nie, bo forum ewoluuje;) zaglebiac sie w skomplikowane czesto hipotezy, teorie i dyskusje forumowiczow. Jesli ktos sie czuje urazony i uwaza, ze w ten sposob umniejszam wage forum - prosze mnie stad usunac;))))

Nikt raczej nie ma ochoty Cię usuwać. I Bardzo dobrze to powiedziałaś Moonsorrow. Nie potrafię zrozumieć też jednego jak osoba która spędziła na forum kilka chwil od razu ma wątpliwości i negatywny stosunek do całej działalności h.m.v.

Offline

 

#7 2009-08-23 14:48:21

Moonsorrow

I ranga

Zarejestrowany: 2009-08-16
Posty: 56

Re: pytanie o sens

Ja po prostu wiem, ze nie od razu mozna stworzyc cos nowego i oryginalnego w obecnej sytuacji. Widze jednak potrzebe ogolniejszej edukacji, bo i na profesjonalnych forach czesto pojawiaja sie tzw. kwiatuszki w postaci brakow podstawowych. My mozemy wstrzelic sie w to i narazie te braki starac sie wypelnic.
A sam pomysl zalozenia forum przez mlodych pasjonatow jeszcze przed studiami jest godny pochwaly. Krytyke zas trzeba potraktowac konstruktywnie ;DDDD

Ostatnio edytowany przez Moonsorrow (2009-08-23 14:50:30)


Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.

Albert Einstein

Offline

 

#8 2009-08-23 14:51:48

ania02101

IV ranga

4142556
Skąd: Opolskie
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 447
płeć: Kobieta

Re: pytanie o sens

Ja po prostu wiem, ze nie od razu mozna stworzyc cos nowego i oryginalnego w obecnej sytuacji. Widze jednak potrzebe ogolniejszej edukacji, bo i na profesjonalnych forach czesto pojawiaja sie tzw. kwiatuszki w postaci brakow podstawowych. A sam pomysl zalozenia forum przez mlodych pasjonatow jeszcze przed studiami jest godny pochwaly. Krytyke zas trzeba potraktowac konstruktywnie;DDDD

Nie można po miesiącu być takim forum jak historycy.org a wg. kolego Teodora tak być powinno. W dodatku nie jest możliwe by pewne tematy się nie powtarzały. Ale wszędzie są inni ludzie i będzie inna dyskusja nawet na ten sam temat!

Krytyka jest mile widziana, a jeszcze milej są widziane rady aby forum było coraz lepsze.

Offline

 

#9 2009-08-23 15:02:27

Moonsorrow

I ranga

Zarejestrowany: 2009-08-16
Posty: 56

Re: pytanie o sens

Trafna uwaga co do rad i na nie czekamy;DDD

Ostatnio edytowany przez Moonsorrow (2009-08-23 15:04:00)


Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.

Albert Einstein

Offline

 

#10 2009-08-23 17:42:50

ania02101

IV ranga

4142556
Skąd: Opolskie
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 447
płeć: Kobieta

Re: pytanie o sens

Wydaje mi się że temat powinien być w aktualnościach- bo czekamy na rady/propozycje zmian na forum.
No i jakoś nazwa wątku też nie bardzo pasuje można by było ją zmienić.
Wrócę jeszcze do pierwszego postu tu, a mianowicie
krytyczne stanowisko Teodora nie jest tępione "bo tak", nie jest wydaje mi się wcale tępione. Chodzi tu o dobro forum i staramy się by istniało ono i działało jak należy, a jeśli ktoś ma coś do zarzucenia( a jeszcze lepiej) jeśli ktoś ma jakieś rady by ulepszyć forum najlepiej wpisywać w ten temat

Pozdrawiam Ania

Offline

 

#11 2009-08-26 20:38:00

Adrian Monk

II ranga

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 98
płeć: Mężczyzna
WWW

Re: pytanie o sens

Stanowisko Teodora nie będzie tępione, ale w tym forum temat nie powinien się znaleźć, dlatego przeniosę go do Aktualności w ciągu 24h. Poza tym, czy pytanie z postu #1 użytkownik Teodor nie mógł wysłać Ani na priva?

Offline

 

#12 2009-08-27 10:08:18

ania02101

IV ranga

4142556
Skąd: Opolskie
Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 447
płeć: Kobieta

Re: pytanie o sens

Odpowiem zamiast Teedora jeśli mogę. Otóż i prywatnie jego stanowisko było negatywne później jednak zostało ono wypowiedziane tu (nie mam pojęcia czemu) skoro już wcześniej znałam jego opinię. Opinia brzmi "bez sensu zakładać kolejne nowe forum bo i tak nic nowego nie wniesie".

Offline

 

#13 2009-08-27 11:08:31

Adrian Monk

II ranga

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 98
płeć: Mężczyzna
WWW

Re: pytanie o sens

Jeżeli to wszystko o co Teodor chciał zapytać, wątek zamykam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
woj pomorskie terapia podczerwienią bydgoszcz